SEO stardipakett kahes keeles EST + ENG

799.00

Soodushind kehtib kuni P 12.05.24 õhtuni.

Kas sinu koduleht püüab sulle kliente ka siis, kui sa magad? Kui ei, siis oleks aeg üle vaadata su veebilehe SEO.

SEO Stardipakett on mõeldud neile, kes soovivad oma veebilehe SEO-ga esimest korda tegelema hakata või olemasolevat SEO-d täiustada. Aitan sul paremini otsingumootorites esile tõusta ning jõuda oma sihtgrupini.

Sinu koduleheabi veebipoes on võimalik tasuda ka kolmes osas.

Oluline info: SEO stardipaketis keskendume eelkõige lehe sisule ja lehepealsele SEO-le ning mitte sinu lehe tehnilise seisukorra muutmisele.
SEO-tegevuste tulemusi ei saa kunagi ette garanteerida, sest need sõtluvad lisaks meie tegevusele ka Google algoritmist, sinu konkurentide tegevusest ja sinu lehe tehnilisest ülesehitusest.
Kui sinu veebilehel on olulisi tehnilisi puudusi, siis me edastame nende kohta sulle info ja soovitused ning kõige mõistlikum on nende parandamiseks pöörduda oma veebilehe looja poole.

Kategooria:

Kirjeldus

SEO stardipakett sisaldab:

  1. Veebilehe SEO hinnang (audit): Teeme ülevaate sinu veebilehe seisukorrast seoses orgaaniliste otsingutulemustega. See aitab tuvastada potentsiaalsed probleemid ja võimalused, mis võivad mõjutada sinu kodulehe nähtavust otsingumootorites.
  2. Konkurentide audit: Analüüsime sinu valdkonnas olevaid konkurente ja hindame nende SEO strateegiat. See aitab sul mõista, kuidas teised ettevõtted on oma veebilehti optimeerinud ning millised on võimalused konkurentsis edukamaks saamiseks.
  3. Märksõnade analüüs: Teostame märksõnade analüüsi, et tuvastada, millised märksõnad on sinu jaoks olulised ja millised võiksid aidata sul jõuda oma sihtgrupini. See aitab sul luua sisu, mis on optimeeritud otsingumootoritele ja kõnetav sinu sihtrühmale.
  4. SEO plugina paigaldus: Installeerime aastatepikkuse kogemuse tulemusel välja valitud SEO plugina, mis aitab sul hiljem kergemini hallata oma veebilehe SEO-d ning teostada olulisi optimeerimistoiminguid.
  5. Pealkirjad ja kirjeldused: Optimeerime su avalehe ja alamlehtede tiitleid ning kirjeldusi, et need oleksid atraktiivsed, kutsuksid klikkima ja sisaldaksid olulisi märksõnu.
  6. Märksõnade integreerimine tekstidesse: Vaatame üle sinu veebilehe tekstid ning integreerime sobivalt märksõnad, et suurendada sinu lehe nähtavust otsingutulemustes.
  7. Järelvaatlus ja andmete analüüs: Pakume järelvaatlust 4 nädalat pärast tööde lõppu, et jälgida sinu veebilehe SEO edusamme ja teostada vajadusel täiendavaid optimeerimistoiminguid.

SEO Stardipakett aitab sul astuda esimesi samme oma veebilehe parema nähtavuse suunas otsingumootorites ning luua alus edukale ja jätkusuutlikule SEO strateegiale.

Hind kehtib ühes keeles avalehele, lisaks kuni 7 alamlehele ja kuni 10 e-poe tootele. Kui sul on alamlehti või e-poe tooteid rohkem, siis on võimalus need optimeerida lisatasu eest või valime optimeerimiseks välja olulisimad lehed ja tooted.

Peale andmete analüüsi saad ka ise kaasa nõuanded, kuidas oma lehte edaspidi optimeerida.

Hinnale lisandub käibemaks.

Olen tegelenud kodulehtede kujundamise, loomise ja optimeerimisega alates aastast 2015. Ma armastan veebilehtede maailma ning olen oma teadmisi ning oskusi pidevalt täiendanud erinevatel kursustel ja koolitustel. Minu kogemused ja huvi valdkonna vastu annavad mulle terava silma leidmaks kodulehtedel paranduskohti, mille muutmisel suureneb külastaja rahulolu ja veebilehe tulemuslikkus.

Ent minu tegevustes peegeldub rohkem kui pelgalt tehniline ekspertiis. Minu kirg ettevõtluse vastu laiemalt on teinud minust visionääri, kes näeb kodulehti mitte ainult platvormidena, vaid pigem ettevõtlusliku identiteedi väljendusena. Ma usun, et kodulehed peaksid olema rohkem kui lihtsalt “info kättesaamise kohad”, need peaksid olema tõhusad müügi- ja turundusvahendid, mis tegutsevad sinu heaks 24/7.

Minu eesmärk on aidata sul mitte ainult luua ilusat ja funktsionaalset kodulehte, vaid ka tagada, et see kõnetab su sihtrühma, esitleb su tooteid ja teenuseid atraktiivselt ning aitab sul saavutada oma ärieesmärgid.

Tehes koostööd minuga, saad mitte ainult tehnilist tuge, vaid ka strateegilist mõtlemist ja ärialast nõustamist, et viia oma koduleht uuele tasemele ning saavutada oma ettevõttega edu.

Kristel Koppel kodulehe tegemine