Audit sinu kodulehele

199.00

Kas mõni järgnevatest punktidest käib sinu kohta?

  • Oled loonud kodulehe võimalikult soodsalt ning ei ole kindel, kas see tõmbab piisavalt tähelepanu ja müüb.
  • Sul puudub kindlus selles, millised elemendid peaksid kodulehel olema, et see oleks efektiivne ja atraktiivne külastajatele.
  • Oled teadlik, et sinu koduleht vajab täiustamist, kuid ei tea täpselt, kuidas seda teha või milliseid muudatusi peaksid tegema.
  • Tahad maksimeerida oma kodulehe potentsiaali, et suurendada müüki ja külastajate lojaalsust, kuid ei tea, kust alustada ega milliseid samme ette võtta.

Sel juhul on minu video tagasisidest sulle kindlasti abi!

Sinu koduleheabi veebipoes on võimalus tasuda ka kolmes osas.

Kategooria:

Kirjeldus

Mis saab siis, kui inimene leiab su Googlest ja astub esmakordselt su lehele? Või talle meeldib su sotsiaalmeedia ning tuleb kodulehele lisa uurima? Kas ta saab sealt seda, mida otsib? Kas ta leiab selle kergesti? Kas ta teeb su veebilehel neid tegevusi, mida sa soovid, et ta teeks? Kas su veebileht teenib sulle raha?

Selles kodulehe auditis võtan su veebilehe lahti ja kujustan sinu potentsiaalseid kliente. Astun sinu nende kingadesse ning uurin ja testin, kuidas su veebileht on üles ehitatud, et tagada maksimaalne kasutajakogemus ja tõhus müük. Keskendume kodulehe kasutajakogemusele ja lehepealsele sisule.

Kuidas see käib?

  1. Kui oled toote soetanud, kirjuta märkuste lahtrisse või saada meilitsi (info@sinukoduleheabi.ee) mulle oma veebilehe aadress.
  2. Kirjuta juurde, kas sul on seoses oma veebilehega ka mingisuguseid konkreetseid murekohti.
  3. Saadan sulle 3 nädala jooksul videotagasiside sinu veebilehe kohta, kus toon välja kõik elemendid, mida soovitaksin muuta või täiustada, et veebileht täidaks rohkem sinu poolt soovitud eesmärke.

Kodulehe auditist saad konkreetseid ja praktilisi näpunäiteid selle kohta, kuidas oma kodulehte paremaks muuta, et see tõmbaks rohkem külastajaid ja suurendaks müüki.

Hinnale lisandub käibemaks.

Olen tegelenud kodulehtede kujundamise, loomise ja optimeerimisega alates aastast 2015. Ma armastan veebilehtede maailma ning olen oma teadmisi ning oskusi pidevalt täiendanud erinevatel kursustel ja koolitustel. Minu kogemused ja huvi valdkonna vastu annavad mulle terava silma leidmaks kodulehtedel paranduskohti, mille muutmisel suureneb külastaja rahulolu ja veebilehe tulemuslikkus.

Ent minu tegevustes peegeldub rohkem kui pelgalt tehniline ekspertiis. Minu kirg ettevõtluse vastu laiemalt on teinud minust visionääri, kes näeb kodulehti mitte ainult platvormidena, vaid pigem ettevõtlusliku identiteedi väljendusena. Ma usun, et kodulehed peaksid olema rohkem kui lihtsalt “info kättesaamise kohad”, need peaksid olema tõhusad müügi- ja turundusvahendid, mis tegutsevad sinu heaks 24/7.

Minu eesmärk on aidata sul mitte ainult luua ilusat ja funktsionaalset kodulehte, vaid ka tagada, et see kõnetab su sihtrühma, esitleb su tooteid ja teenuseid atraktiivselt ning aitab sul saavutada oma ärieesmärgid.

Tehes koostööd minuga, saad mitte ainult tehnilist tuge, vaid ka strateegilist mõtlemist ja ärialast nõustamist, et viia oma koduleht uuele tasemele ning saavutada oma ettevõttega edu.

Kristel Koppel kodulehe tegemine