KKK

Meie moto on, et parem teha kohe korralik leht, kui kasutada odavaimat lahendust ja siis paari aasta pärast avastada, et oleks vaja täiesti uut lehte.

Meie loodud veebileht on väärt investeering aastateks, sest kasutame ajaga kaasaskäivad usaldusväärseid tööriistu. Need on alati hõlpsasti uuendatavad ning ei pea kartma, et ühe asja uuendades mõni teine töötamast lakkaks.

Täiesti uue veebilehe loomise hinnad algavad 900 eurost ning tasumine toimub kahes osas – 50% ette ning 50% töö valmides. Võimalikud on erinevad läbirääkimised. Pakume ka järeltuge.

Meie hinnad on soodsamad, kui agentuuridel, kuid teadmisi ja oskusi on meil agentuuriga võrdväärselt. Sinu veebilehe nimel töötavad kaks inimeset – meist üks on spetsialiseerunud arendusele ja tehnilistele lahendustele ning teine visuaalsele küljele, kasutajamugavusele ja turunduslikule poolele.

Sõltub Sinu lehe keerukusest, sellest kas Sul on sisu kohe olemas. Kui ühegi informatsioonikillu taga ootamist ei toimu, siis enamasti valmib leht 1-4 nädala jooksul.

Kõigepealt oleks meil vaja pilk peale visata, millise tarkvaraga täpsemalt on Su leht tehtud. Paraku ei ole kõik veebilehed muudetavad ehk siis ajaga kaasa tulevad. Oleme nii mõnelgi juhul enne muudatuste alustamist kliendi lehele nö uue tagatoa teinud. Ehk siis väljanägemiselt leht esialgu ei muutu, kuid asendame lehe tegemiseks kasutatava tarkvara. Seejärel saame hakata sisse viima muudatusi, mida soovid.

Tasub enne mõelda ka seda, kas soovid ikka mõnda üksikut muudatust või siiski uue välimusega lehte. Palju pöördutakse sooviga natukene kohandada, kuid kui hakata lähemalt uurima, siis on kliendi peas siiski täielikult uus leht. Ilmselt arvatakse, et muudatuste tegemine on soodsam, kui uue lehe loomine. Tegelikkuses see nii ei pruugi olla.

Veebilehe omamiseks on vaja domeeni ja serveriteenust ning neid saab osta veebimajutajate käest.

Meie poolt Sulle peale veebilehe valmimist igakuiseid kulusid ei ole. Aeg-ajalt võiks üle vaadata, kas on vaja uuendusi teha ning kas kõik töötab nii, nagu peab.

Sõltuvalt veebilehe eripärast võib vahel vaja minna ka tasulisi pluginaid, nt mitmekeelsus. Kui soovid endale e-poodi, siis tuleb arvestada ka sellega, et pangalingiga maksmise võimaluse pakkumine on poodniku jaoks tasuline teenus (sõltuvalt, millise partneri pangalinkide vahendamiseks valid).

Sõltub Sinu vajadustest ning sellest, kas leiame just Sulle sobiva template. Meile on esmatähtis, et Su veebileht täidaks Sinu ettevõtte eesmärki. Seega, kui valmiskujundused sobivat lahendust ei paku, siis loome Sulle kujunduse ise.

Loomulikult saame kasutada inspiratsiooniallikatena kõiki elemente, mis Sulle kuskilt silma on jäänud ning mida sooviksid ka enda lehel rakendada. Meil on oskused ja kogemused teostamaks igasuguseid “vigureid”, mida Sa võib-olla mõnel teisel lehel näinud oled.