3-nädalane personaalne Instagrami tugi

599.00

Kas oled just alustanud Instagrami avastamist ja tunned, et vajad tuge ning juhiseid selle sotsiaalmeedia platvormi kasutamiseks? Tahaks, et keegi kinnitaks, et “jah, sa teed õigesti” või annaks tagasisidet ja soovitusi muudatuste tegemiseks? Selleks ma siin olen!

Kategooria:

Kirjeldus

Olen aja jooksul aru saanud, et algajate juhendamine on Instagrami konsultatsioonide puhul üks mu lemmikumaid osasid. Algaja ning “tehniliselt võhik” olemises pole mitte midagi halba ega häbeneda. Kõigil on võimalik Instagrami baasoskused selgeks saada.

Ja arva, mis! Selleks, et Instagrami kaudu kliente leida või olemasolevate klientidega ühenduses olla, ei ole üldse palju jälgijaid vaja! Päriselt! Ei pea muretsema sellepärast, et kuidas küll need 10 000 jälgijat täis saada. Instagram on selles suhtes täiesti maagiline koht!

Pakun sulle tuge 21 päeva jooksul, et aidata sul saavutada enesekindlus ja harjumus Instagrami postitamisel. Programmi sisu hõlmab:

  • Kaks veebikohtumist: saad personaalse juhendamise ja nõuandeid, mis aitavad sul mõista Instagrami tehnilisi aspekte ning seda, kuidas luua kaasahaaravat sisu.
  • Juhised Instagramis tegutsemiseks: vaatame, kuidas optimeerida profiili ja kasutada erinevaid funktsioone ning leida õigeid sihtrühmi oma sisu jaoks.
  • Tagasiside postitustele: saad regulaarset tagasisidet oma postituste kohta, mis aitab sul paremini mõista, mis töötab ja kuidas oma sisu parandada.
  • Nipid ja trikid: mul on välja kujunenud nii mõnedki tegevused, mis aitavad Instagrami postitamist oluliselt lihtsustada ning jagan neid heal meelel sullegi!
  • Jooksev tugi läbi WhatsAppi või Messengeri: olen olemas, et vastata sinu küsimustele ja pakkuda tuge igal sammul.

Hinnale lisandub käibemaks.