Teenused

Veebilehe tegemine

Uue kodulehe tegemine nii ettevõtetele, vabakutselistele, persoonibrändidele kui blogijatele.

Korralik veebileht on Sinu ettevõtte müügimees, kes mitte kunagi ei puhka. Kuid selleks peab koduleht olema vastavalt üles ehitatud, võttes selleks arvesse:

  • Sinu ettevõtte olemust
  • kodulehe eesmärki
  • sihtgruppi
  • kasutaja teekonda
  • potentsiaalsel kliendil tekkida võivaid küsimusi

Lihtsalt “ilusate kodulehtede tegijad” ja “soodsad template paigaldajad” Sinu jaoks seda läbi ei mõtle. Meie aga küll. Me panustame tunde sellesse, et analüüsida Sinu ettevõtte olemust ja turusituatsiooni, konkurente, sihtgruppi, lühema- ja pikemaajalisi eesmärke ning kasvuvõimalusi. Ning alles vastavalt sellele asume Sulle kodulehte planeerima.

E-poe tegemine

Veebipoed on meie lemmikud! See on imeline võimalus jõuda oma toodetega klientideni üle maailma ning e-poe pidamisega alustamiseks on vaja tunduvalt vähem ressurssi, kui füüsilise poe avamiseks.

Kõige olulisem veebipoe loomise juures on see, et Sul oleks pühendunud ja pikaajaline arenduspartner, kes oleks alati toetamas ja Su küsimustele vastamas ning ideedele kaasa mõtlemas (vihje: MEIE!).

Kui me hakkame Sulle looma e-poodi, siis muidugi kehtib kogu jutt, mis on kirjutatud eelmisse punkti “Veebilehe tegemise” alla.

Mugava, hästi toimiva ja müüke toova veebipoe loomine on tegevus, mis nõuab läbimõtlemist. See on palju enamat, kui “ilusa kujunduse väljavalimine” või värvide harmoneeruma panemine. Me loome iga veebipoe unikaalselt Sinu vajaduste järgi ning toetame tehniliselt kõikvõimalike liidestuste paigaldusel ja kasutamisel: raamatupidamine, makse- ja tarnelahendused, Facebook pood ja Pixel jne.

Kodulehe hooldus

Iga veebileht vajab aeg-ajalt tehnilise silmaga ülekäimist ning vajalike uuenduste (update’ide) tegemist. Parem on, kui need asjad teeb ära professionaal, sest siis on kindel, et kõik vajalik on töökorras ka peale uuenduse tegemist.

Lisaks võid aeg-ajalt abi vajada oma veebilehele kujunduslike või funktsionaalsete muudatuste tegemisega. Ükskõik, kui väike või suur on Su soov – kindlasti pöördu meie poole.

Kui tegu on meie loodud kodulehega, siis saame Sind kohe kindlasti alati kiirelt aidata. Kui meie ei ole Sinu veebilehe autorid, siis enne suurte lubaduste andmist peame Su veebilehe “tagatoaga” lähemalt tutvuma.

SEO ja Google reklaam

Peale veebilehe avaldamist on tihti inimeste esimene küsimus, et “aga miks mu leht Googlest välja ei tule?” Tõde on see, et Googles esimeste seas välja tulekuks on vaja muud, kui pelgalt veebilehe avalikuks tegemist.

Me ei soovi küll kedagi hirmutada, kuid SEO ehk otsingumootoritele optimeerimine on elukestev töö ning koosneb paljudest väikestest detailidest. Isegi, kui ühel päeval Google järjekorras ette saad, võib juba järgmisel päeval seal keegi teine olla ning tuleb hakata mõtlema, mida teistmoodi teha.

Meie aitame Sind mõlemat pidi – nii SEO rongi käimalükkamisega, Google Tag Manageri, Google Search Console ja Google Analyticsi paikasättimisega, kui ka püsiva igakuise tegevuskavaga, et positsioonidele jõuda ja seal püsida.

Lisaks orgaanilisele SEO-le on seadistame Sinu eest ka Googles tasulisi reklaame, mis võimaldavad Sul end kiiremini potentsiaalsete klientide silme ette saada.

Tekstiline sisu Sinu veebilehele

Selleks, et e-pood oleks nii Google SEO, kui lehe külastaja jaoks atraktiivne, on vaja sisukaid toodete- ja ka kategoorialehtede kirjeldusi. Samuti peab olema igal lehel oma meta description, mida ei ole soovitatav ühelt lehelt teisele kopeerida, vaid siiski läbi mõelda ning unikaalsed kirjutada.

Selleks, et tekitada oma külastajas usaldust ja näidata, et Sa tõesti tead palju sellest teemast, mida müüd, on vaja lehele sisukaid artikleid või blogipostitusi. Artiklite boonus on ka see, et need on hea võimalus oma lugejat harida, jagada väärtuslikku infot ja nippe ning vastutasuks saad selle, et lugeja veedab Su lehel kauem aega, mis omakorda on jällegi positiivne tegur SEO jaoks.

Artiklite ja kategoorialehtede sisu kirjutamine ei ole nii keeruline, ega ka kallis, nagu Sa võib-olla arvad. Tee see julge samm, võta meiega ühendust ning selgitame välja Su lehe jaoks parimad valikud.

Sotsiaalmeedia haldus ja reklaamid

Oh seda sotsiaalmeediat… see on justkui õnnistus ja needus üheskoos, kas pole? Imeline turunduskanal ning klientide leidmise ja suhtluse koht. Samas nõuab see pidevat postitamist, pildis olemist, kaasamist, tuhandete teiste ettevõtetega inimeste tähelepanu nimel konkureerimist.

Kui Su ettevõttel on Facebookis või Instagramis kontod, mis võiksid veelgi paremini toimida, siis täitsa võimalik, et Sa vajad lihtsalt natukene tagasisidet ja konsulteerimist, kuidas oma seni tehtud head tööd järgmisele tasemele tõsta.

Samas võtaks väga suure koorma Su õlgadelt ära see, kui keegi teine mõtleks postituste sisu ja riputaks pildid Sinu eest üles ka.

Milline iganes Sinu küsimus või murekoht seoses sotsiaalmeediaga on – pöördu meie poole ning mõtleme koos, kuidas me saaksime su ettevõtte seal veelgi rohkem särama panna!

Kujundustööd

Sooviksid printida plakateid või jagada flaiereid? Või vajad uut kujundust Facebooki kaanepildile? Võib-olla hoopis visiitkaardid või roll-up bänner?

Et Sina saaksid oma ettevõtte põhitegevusega tegeleda ja seda edasi arendada, loome meie Sulle visuaalselt kaunid ja kvaliteetsed kujundused.

Ühtlase ning professionaalse kujundusega stiil nii kodulehel, sotsiaalmeedias, müügiarvetel, slaididel, flaieritel ja kõikjal mujal aitab edasi anda Su brändi olemust ning loob Sinu ettevõttest usaldusväärse kuvandi.